• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Przyjaciółka


Bo Przyjaciółka moja ma wiele twarzy... Przynajmniej na zdjęciach, które gromadzę latami :) I tak sobie wczoraj wieczorem pomyślałam, czemu by sobie nie zrobić z tych zdjęć cosik ładnego? Cosik wymownego, takiego mojego, że echchch... I tak oto pół dnia czarowałam białą kredką krawiecką [Czarna, Ty wiesz o co biega, no nie?]. Kolorowo wyszło ale nie tak wielobarwnie, bo tu raczej kolory duszy się pojawiły... Przyznam, ze miałam dużo frajdy majstrując tego scrapa. Szczególnie fajnie robiło mi się te zakrętasy czekoladowe, :)

Komentarze

 1. Coś jak Dr Jekyll i Mr Hyde ? :|

  Śliczne wspomnieniowe zakrętasy. Nie powiem - czekoladowe najbardziej mi odpowiadają ;)
  Dziękuję

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...