• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Jesień ciepła zagościła na chwilę...

Jak w tytule. Odwiedziła mnie jesień ciepła i pachnąca. Odwiedziła mnie dwukrotnie. Najpierw zajęła się moją "weną twórczą", dzięki której udało mi się poczynić to:
Po raz drugi - jesień wysiadła z pociągu. Czemu jesień? Bo Przyjaciółka moja, która mnie odwiedziła zawsze będzie mi się kojarzyć z jesienią...
Komentarze

 1. ciepła jesień, złota jesień... jest do czego wracać...

  OdpowiedzUsuń
 2. No jaja podwójne normalnie - miało być pod jajami a wyskoczyło pod "kapowniczkiem" karierowiczem :)
  Kapowniczek zajął zaszczytne miejsce na moim biurku i czeka ... może na jesień (?) Zobaczymy. Na razie cieszę nim oko (sztuk 2) i jeszcze raz ogromnie za niego dziękuję.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...