• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Jak kot do jeża

Tak właśnie przymierzałam się do 2 mapki z maratonu I lowe scrap. Ale ponieważ słowo się rzekło i sobie też obiecałam ten albumik pełen zdjęć z czasów dziecięcych - pokonałam wewnętrznego UŻCMB [czyt. użecembe. Co to jest, lub kto? He, he, he - wyjaśnię może kiedyś:)]! Mało tego, namówiłam go na współpracę i tak oto, przez cały wczorajszy wieczór, powstawało to cudo:


I w szczegółach:

Komentarze

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...