• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Rodzeństwo w pieciu odsłonach

Ponieważ wieczorami ostatnio głównie grzebię w necie, podglądając poczynania tych i owych, zatęskniło mi sie za jakąś małą robótką z papierem i zdjęciem w roli głównej. I oto na I lowe scrap wypatrzyłam sobie maraton scrapowania. I tak powstała myśl o tym, że pojawiające się co tydzień mapki mogą stać się idealnym bodźcem do wykonania zaległego albumu. A więc zmierzyłam się [oj, nie było to łatwe] z mapką pierwszą w tej serii - MS#1, autorstwa Rydii. Oto co mi wyszło:

I szczegóły: