Dzień z życia prawie trzylatka

jest niekończącym się pasmem zdarzeń i nijak nie ma się to do stanu humorowego Matki Polki. Mało tego, Matka Polka wmówiła sobie, że ma obowiązek być zawsze pogodna, uśmiechnięta i zadowolona z przebywania z tymże prawie trzylatkiem. Dobrze, że mówi on całkiem sporo i w miarę wyraźnie, w związku z czym, Matka Polka za wiele odzywać się nie musi. Prawie trzylatek uwielbia kałuże. Uwielbia je do tego stopnia, że w każdą wbiega z wielkim rozmachem, nie interesując się kompletnie kogo i co przy tej okazji ochlapie. Na błagalny wzrok Matki Polki oraz jęczące: Miłoszku, całe spodnie będą mokre - odpowiedział z rozbrajającym uśmiechem - OJ MAMO, PRZECIEŻ ONE SIĘ WYPIERZĄ!

Jeśli chodzi o niespodziankę z okazji setnej odsłony na liczniku, to nie bardzo miałam w czym wybierać, bo mało kto chciał pozostawić tu ślad w postaci pozytywnie zakręconego wpisu. Tłumaczę to sobie tym, że niespodzianka nie została pokazana w pełni i strach obleciał ewentualnych chętnych, nie wiedzących co to to jest, to pudełeczko:) Niestety nie mogę jeszcze ujawnić jego zawartości ale już wiem do kogo powędruje. Ponieważ Przyjaciółka moja ma - jak sama napisała - abonament na niespodzianki ode mnie, zapewne nie obrazi się, jeśli tym razem to nie Ona ją otrzyma. A więc pudełeczko powędruje do zosi-perelki za pogodnie przekazaną szczerość :) Poproszę Zosię o przysłanie mi adresu, co bym mogła Ją uszczęśliwić [mam nadzieję].

3 komentarze:

 1. spóźniłam się;(
  ale zdjęcie nowe widzę cudne :-)))

  a co do kałuż to nie pocieszę, nawet jak skończy te trzy latka to podejrzewam, że mu nie przejdzie :-)))( z doświadczenia wiem ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. o a ja sie nie spóźniłam i jeszcze wygrałam:)))) HUURRRAAA

  kałuże do domena nie tylko trzylatków...

  OdpowiedzUsuń
 3. Many jewelers have personnel links jewellery on staff that is able to create a unique piece of jewelry to your specifications, links of london bracelet sale and if there are no personnel that can accomplish this task, links of london charms sale they can order it specially made for you. Not only do you have links of london womens watches the option of making this piece exactly the way you want it links of london rings sale to look, but no one will have one exactly like it. links of london necklaces sale Unique diamond jewelry does not have to be gaudy, but many people think gaudy is gorgeous.

  OdpowiedzUsuń

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...

Copyright © SO COLORS , Blogger