A dzisiajjj...

dzisiaj to będzie kartkowo i na dodatek będę się chwalić, a co! Ponoć na kompleksy wewnętrzne [te najbardziej zakorzenione] - najlepiej robi znalezienie rzeczy, którą lubi się robić i skupienie się na niej tak bardzo, aż wywoła w nas zadowolenie z nas samych. Trochę mętnie to chyba napisałam ale mam nadzieję, że ktoś odnajdzie w tym jakiś sens. Wyciągam więc na światło dzienne moją dłubaninę kartkową [znakomicie wpływa na tępienie moich kompleksów], z której dumna jestem dość mocno.
Na początek kartka, którą w połowie wywołałam wiosnę na Uroczysku. W połowie, ponieważ razem z Alegriją otrzymałyśmy taką samą ilość głosów i nagroda przydasiowa została podzielona na pół. Bardzo jestem dumna, że tylu osobom podobała się moja karteczka [a z przydasiów cieszę się jak głupia :)]. W jej zrobienie włożyłam kawał swojego serducha. Oto ona:

I w bardziej drobiazgowym ujęciu:

W porywie radosnej twórczości wiosennej, poczyniłam też do niej takie oto pudełeczko:

Rożek tego właśnie pudełeczka był zajawką nagrody z okazji setnej odsłony tegoż bloga. Mam nadzieję, że Zosia wypowie się, czy na żywo i po "zmacaniu" karteczka w pudełeczku, warta jest uroczyskowej nagrody:)
Teraz kolej na dwie karteczki urodzinowe. Karteczka urodzinowa dla mojej bratówki Dorotki. Z racji tego, że ozdobiłam ją kwiatkami i napisem 3d, zrobiła się dość gruba. Dzięki temu zyskała pudełeczko z "szybką":

Druga karteczka urodzinowa [jeszcze nie ma swojego właściciela] jest w zasadzie dość podobna do karteczki dorotkowej ale ma zdecydowanie bardziej intensywne kolory. Również ma pudełeczko z "szybką" i wygląda tak:

Noooooo i jeszcze na dokładkę dwa lifty wyzwaniowe ze Scrappassion. Całość można zobaczyć w forumowej Galerii zabaw

Wielkie buziaki dla tych, co przebrnęli do końca :)

10 komentarzy:

 1. ale piękności!! jestem pod wielkim wrażeniem...ta karteczka wiosenna jest superaśna!!:)pozdrowionka!!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przecudne karteluchy!!!!! WSZYSTKIE!!!!!!
  I GRATULUJĘ!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Twój talent, moja droga, rozrasta się jak konwalie na wiosnę :)
  Tak trzymaj. Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. O, żeby to tak się udało trzymać. Dzięki Przyjaciółko!

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne kartki i jak starannie wykonane i elegancko zapakowane

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej! Bardzo dziekuje za przylaczenie sie do zabawy. Prosze o adres na alexls@op.pl - mam nadzieje, ze moje wolne "strzaly" pozwola mi ustrzelic cos u Ciebie - piekne rzeczy robisz!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo, bardzo Wam dziękuję za miłe słowa.

  OdpowiedzUsuń
 8. o rany! Bri! ale cuda!! a jaki boski pomysł z tym "okienkiem"!

  OdpowiedzUsuń

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...

Copyright © SO COLORS , Blogger