• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Czasami człowiek musi...

Normalnie zakwitły już forsycje!!! Cudowne, intensywnie żółte. Pozwala mi to wierzyć, że już niedługo, już za chwileczkę - wszystko dopadnie wszechogarniająca WIOSNA. I znów życie nabierze tempa [miejmy nadzieję, że moje też], i znów rozszaleją się kolory, rozpanoszą wszędzie bez pytania o zgodę na wejście. Może bedzie też jaśniej, radośniej, cieplej...
Jak pęd fasoli pragnę słońca... Bez niego twarz moja blada i oczy szare. A ciało pragnie zmian, rytmu zupełnie innego niż ten wszechobecny marazm i monotoni
a. Ech... smęcę.
To żeby nie było - pokoloruję troszkę :)

Modele kartek wielkanocnych już się powoli wykluwają, jeszcze można wybierać [potem będę wysyłać losowo :)].Komentarze

 1. przybiegłam z forum i nie mogę uwierzyć, że nie ma żadnych komentów, ale... radość moja tym większa, bo może uda mi się upolować karteluchę :D wszystkie są piękne, ale ta w paseczki... boska!

  OdpowiedzUsuń
 2. Różowa w paseczki oraz zielona z motylkiem - znalazły już wielbicieli:) Ale... jakby ktoś baaaaardzo porządał - poczynię podobne:)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja nie wiedziałam:-)))
  Fioletowa mnie wielce...
  (ostatnia się znaczy) :-)))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...