• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Wytworów piątkowo-nocnych ciąg dalszy.

Taaaak, album pewnego rodzeństwa zaczyna nabierać kolorów. Teraz mogę już powiedzieć, że cieszę się z tego, iż pokusiłam się o udział w maratonie scrapowania na I lowe scrap, bo to jest dla mnie nieziemska motywacja i do tego kopalnia poysłów na kolejne strony tegoż albumu. Tak sobie umyśliłam, że jedna strona to mapka z maratonu, druga w podobnej kolorystyce - to moja inwencja własna. Wyjątkiem na razie są strony w beżu, ponieważ obie są według mapek zapodanych przez Tores. Jedna to lift pracy tej Pani, i wygląda tak:

Druga powstała według mapki ze strony PageMaps, w ramach wyzwania z mapką na miesiąc marzec i wygląda tak:

Miałam wielką frajdę pracując z obiema stronami. Nie sądziłam, że czarno-białe zdjęcia tak fajnie dadzą się oprawić w tyle różnych kolorów.

Komentarze

 1. Rewelacyjny album powstaje!!! Te kolorki są śliczne, do tych zdjęć czarnobiałych pasują, bo tak z lekka sentymentalnie, pastelowo...
  i sam pomysł i wykonanie!!!

  chciałabym tak umieć....

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...