• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Kołderkowo open

Z prawdziwą przyjemnością pokażę kilka karteczek, które z wielką pasją i ze szczerego serducha, poczyniam dla Kołderkowa. Kiedyś, jak mnie na wspominki weźmie, opiszę co to Kołderkowo i skąd ja w nim.
Cała seria "batmanowo-pająkowych", męskich prawdziwie - pokażę tylko trzy, ale było ich chyba z dziesięć, jak nie więcej :)

Kubusiowe szaleństwo - moje ulubione :)

I Barbie w roli głównej: