• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Scrapuję, a jakże...

Nooo, mam ja chyba coś z głową;) Bambetle po podróży [uff, na szczęście już wyprane] zalegają kanapę, a Matka Polka zamiast porządki czynić i parą żelazkową buchać, jak się dorwała do papierzysk.... No przepadłam z kretesem i nic już na to nie poradzę:) W sumie, to nie mam na co narzekać, bo przecież mnie to cieszy.
Najpierw zaległości, bo jakoś tak nie mogę się pozbierać wieczorem i poukładać sobie te zdjęcia, a do tego mój archaiczny laptop ma tempo "zawrotne" i czekanie, aż to wszystko się załaduje, po prostu mnie rozwala.
Więc tak - wymyśliłam sobie w głowie, że zrobię Przyjaciołom obrazek w prezencie. Z racji zadomawiania się w nowym mieszkanku - chciałam, żeby był niezbyt wielki, ale za to pogodny i treściwy w przekazie. Tak wygląda gotowy:

Zdjęcie robione na słoneczku, a że fotograf ze mnie marny, stąd cienie. Niestety w domowym świetle, wychodził strasznie niebieski, a tak przynajmniej kolory nie przekłamane.
I zbliżenia:

Całość jest 30x30, więc myślę, że to dobry rozmiar:) Zbyt wiele dodatków nie ma ale to już był taki wdzięczny papier, który sam w sobie zawierał to co należy.
Teraz tylko jeszcze oczekiwanie na ramkę i zawiozę prezencik, z nadzieją, że przypadnie do gustu.
Jeszcze w kolejce lift z wyzwania na Scrappassion, oryginał tej Pani, wybierała tym razem Awido. Trochę odeszłam od kolorów i tematu ale ja już taka zakręcona jestem:)

Troszkę miałam problemów z zastąpieniem niektórych rzeczy, np. brak zegarowego stempelka, zegar musiałam więc narysować, chmury nie pasowały mi do całości, stąd te motyle itp. ale całość wygląda chyba nieźle, przynajmniej ja jestem zadowolona.

Komentarze

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...