• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Ala, co serc męskich nie rozpala...

A przynajmniej serca małża mego nie poruszyła. Ale on się na prawdziwej sztuce [ha, ha, ha:)] niewiele rozumie, no chyba, że komputerowej. Tak więc Kochani, przedstawiam Wam ALĘ!
Najpierw w zarysie:

I w formie hm... bardziej wypukłej, jeśli w ogóle można tu coś mówić o wypukłościach, bo Ala raczej dość szczupła jest:

Z uśmiechem na twarzy:

I w pełnej krasie:

Tak więc, wszyscy, którzy próbowali odgadnąć zagadkę z wczoraj - mieli rację - szare, długie - to były rączki oraz nóżki. Dziękuję, za przemiłe komentarze dotyczące grubaśnych serduch:)

Komentarze

 1. Tak podejrzewałam, że laleczka będzie :) Świetna wyszła :)

  Ps. Drugą opcją był kotek.

  OdpowiedzUsuń
 2. czarujący uśmiech :))
  świetna lala!

  OdpowiedzUsuń
 3. Brises ile Ty masz talentów !!!!!!!!! No coś niesamowitego!!!!!!!!A tak na marginesie...i znów wyszło, że mężczyźni szczupłych lasek nie lubią :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O jejku! Ja tu rano zaglądam, a tu tyle przemiłych słów - bardzo dziękuję! Minmyszko, kotka to ja bym bardzo chętnie poczyniła, ale chyba odwagi mi jeszcze brak.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudna jest!
  Lalki są niesamowite- sama je uwielbiam:)
  Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...