• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Jest tyle miejsc,

które chciałabym odwiedzić... Jest tyle rzeczy, których chciałabym spróbować... Nowych technik w moich papierowych zabawach, ciekawych wzorów patchworkowych... Jest tyle potraw, które kuszą nazwą, tyle książek, które zachęcają tytułem... CZAS się jednak nie rozciąga, a mój często napięty do granic:) Ale tak właśnie lubię, bo na przekór jestem - czyli im więcej pracy, tym lepszą mam organizację i większy porządek. Kiedy wymyśliłam sobie, że zacznę prowadzić bloga - wiedziałam, że będę się na nim często wywnętrzać. Taka już moja "bliźniacza" natura - gadulstwo mam we krwi;) Mam tylko nadzieję, że wytrwali Tuzaglądacze lubią moje wywnętrzania, bo bez Tuzaglądaczy.... było by tutaj mniej kolorowo. A jeśli już o Tuzaglądaczach mowa, to...

Te kreatywne kociska, podarowała mi Aneczka

Bardzo dziękuję, Aneczko! A jeśli jeszcze nie wiecie, to u Aneczki właśnie, można pooglądać przecudności biżuteryjne [achchchch, te moje niezgrabne paluchy, nigdy się za to nie dadzą rady zabrać:(].
Pozwolę sobie na razie nie nominować do wyróżnienia kolejnych osób, bo chyba z pół dnia musiała bym tu wpisywać.

A te kociska, równie kreatywne, podarowała mi Alexls

I te chętnie przygarnęłam:) Bardzo dziękuję Oleczko [ach jakie ta dziewczyna zrobiła cudne biscornu, koniecznie zobaczcie!]. Jestem pod wielkim wrażeniem, pewnie dlatego, że zawsze marzyło mi się takie wyhafcić:)
A więc mam na stanie jeżynowe owce sztuk dwie oraz cztery kociska w wiosennych kolorach:) Ależ dobrodziejstwo inwentarza! Dziękuję.

Dla wszystkich Tuzaglądaczy, całe naręcza kwiatów!

Ładnie jest tam, gdzie chadzam na spacery z Prawietrzylatkiem, prawda? Zieeeeeeeelonooooooooooo miiiiiiiiiiiiiiiiii:)

Komentarze

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...