• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

W różowościach mi do twarzy...

Taaaa....
Truskawka rzuciła do zliftowania scrap Lydie. Oryginał, oraz cały łańcuszek liftujących można obejrzeć tutaj.
W różowej oprawie, to moje czarno-białe zdjęcie wygląda całkiem, całkiem - nieprawdaż? Mogę dopowiedzieć, że ubranko, które mam na sobie, wyszydełkowała moja mama i było w intensywnym, czerwonym kolorze [he, he...]

Chyba to jest właśnie to, co lubię, upinanie kwiatuchów tu i tam:)

Pomysł na płotek wymyślił się po przeczytaniu artykułu nieocenionej Finn, na Craftowie, która w bardzo klarowny sposób przybliżyła coś co zwie się "technika masek".


Poraz kolejny wykorzystałam ją, tworząc sosenki na wyzwanie tematyczne Awido. Temat przewodni "Wśród drzew". Moje "wśród drzew", raczej humorystyczne lekko;), wygląda tak:


Komentarze

 1. bardzo do twarzy :-)))
  i w lesie też !

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne dwa scrapy wyszły spod Twoich rączek :D
  Pirwszy jest cudownie świeży, delikatny, dziewczęcy :)
  Drugi-bardzo pomysłowy, prosty w formie, z cudownym, rozjaśniającym pracę słońcem :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...