• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Ach, jestem już, jestem:)

Tęskniłam za moim blogaskiem, za Tuzaglądaczami tęskniłam też. Dziś jednak nie będzie rozpisania, bo padam na pysk. Pokażę tylko jedno zdjątko i zmykam do ciepłego łóżeczka [w końcu własne, uffff]. Przyłączyłam się do zabawy fototematycznej na Dryszkowym blogu. Tytuł na ubiegły tydzień, wymyśliła Joasia i brzmi on: RDZA
Oto i on - dojrzały okaz rdzy: