• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Senny i uskrzydlony.

Taki właśnie był... Owad no name no naminis, co w wolnym tłumaczeniu znaczy mniej więcej- nie mam pojęcia co to. Pojawił się w czwartek o poranku, na zielonym, balkonowym dywanie. Ciągnął sennie swoje długie odnóża, brnąc przez dywanową trawę ku jasności czyli szparze między barierką. Jego cała przeprawa trwała prawie pięć minut, w których zmieściła się jego wieczność i przypadkowa sesja zdjęciowa.

A fototematycznie z zeszłego tygodnia? Oczywiście OWAD.

Komentarze

 1. owados faktycznie ospały...nawet oddałaś jego ospałość na tym zdjęciu...hi hi:)

  OdpowiedzUsuń
 2. jakiś dziwoląg..ale dobrze że niemrawy:)))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...