• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Lustro...

Mały przerywnik z poezją w roli głównej. Na Craftowie w hybrydowni zestaw, który nie mógł zostać pominięty przeze mnie. Idealny do moich słów pisanych głównie do szuflady. Kto by pomyślał, że się przydadzą? Kiedy odgrzebuję te zapisane kartki, czasem sama jestem zaskoczona, tym co przyszło mi do głowy ładnych parę lat temu...
A w lustrze oczywiście moje plecki;)

Komentarze

 1. Świetny!!!
  tekst taki, ze ciarki po plecach...
  i to lustro...

  (jak Ty ściągasz te papiery z craftowa? ja nie potrafię :-()

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...