Papierowe szaleństwo c.d.

"Weźcie trochę tasiemek/wstążek/koronek w co najmniej trzech różnych kolorach, dodajcie ciut farby, dwa elementy recyklingowe [wierzę, że wyobraźnia Was nie zawiedzie :)], guzików sztuk trzy oraz koniecznie coś niebieskiego [cokolwiek!]. Wymieszajcie, wymiksujcie i włala ! Kolorystycznie pełna dowolność, im bardziej kolorowo tym lepiej. Dodatki typu kwiatki, nity, ćwieki dozwolone".

Taka jest treść przepisu nr 2 z Art-piskownicy. Wzięłam więc kółeczko kartonowe, granatowe z odzysku [pozostałość, po wyszywanych kartkach świątecznych], trochę tasiemek, kwiatków i guziczków, starodawne zdjęcie [ja wiem, monotematyczna jestem z tymi zdjęciami z dzieciństwa ale tak bardzo blisko już do końcówki;)]. Na sam koniec pociapałam farbą [pożyczoną od prawietrzylatka;)], postemplowałam, potuszowałam i pocięłam na "koraliki" łańcuszek jakim spięty był but z metką - zamieszałam i wyszło mi to:

I dużo zbliżeń, no bo kurcze podoba mi się efekt końcowy:)

I jeszcze jedna karta z albumu, który cały czas pieczołowicie powstaje:) Z pomocą wyzwania na Scrappassion, którego temat przewodni wymyślałam ja i brzmiał on: "Nitki i sznurki".
Oto mój poprzeszywany i powiązany scrapek:

Jeśli chodzi o "Podaj dalej', to bardzo jest mi miło, że tyle chętnych sie znalazło:) W związku z tym, zrobię małe odstępstwo [takie tyci, tyci] i przygarnę również Truskawkę, co by jej smutno nie było:) Tak więc poproszę Słodqą, Tores, Loreenę i Truskawkę o adresy na mój mail oraz kilka słów na temat oczekiwań, np. czy jest coś szczególnego, co chciałybyście dostać, czy to ma być niespodzianka, jakie kolory lubicie i takie tam drobiazgi:)

8 komentarzy:

 1. bardzo twórczo i bardzo, bardzo ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Slicznie a ten pierwszy zachwyca!

  OdpowiedzUsuń
 3. A ten pierwszy jaki pracochłonny! I jaki dopracowany! Niesamowita praca :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za przemiłe słowa:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten pierwszy to istne cudeńko. Taka klasyka piękna, że normalnie głowa mała. Nie mogę się napatrzyć!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie dziwię się samozadowoleniu - oba skrapy są rewelacyjne!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo, bardzo dziękuję za tyle miłych słów:)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...

Copyright © SO COLORS , Blogger