• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Czapki włóż!

Prawietrzylatek pasjami uwielbia nakładać przeróżne czapki. Nie tylko swoje:) Dzięki temu posiadam całe mnóstwo zdjęć Miłoszka w czapkach przeróżnych kolorów i fasonów. Kto wie, może powinnam zrobić mini album o wdzięcznym tytule CZAPKA? Rozważę to zapewne, po skończeniu albumu rodzinnego. Dziś dwa scrapki "czapkowe" właśnie.
Pierwszy to lift pracy Lene [o jakże bym chciała umieć takie cudowności w głowie wymyślać].

Drugi, to mój "wymysł" na wyzwanie tematyczne Mumy - "MAłe radości"

Na zakończenie dodam, że wreszcie się zmobilizowałam i poczyniłam kursik robienia pudełeczka z "szybką". Na dzień dzisiejszy do obejrzenia na Scrappassion, ale już niedługo i tutaj.

Komentarze

 1. Scrapy świetne, prawie trzylatek cudnie pozuje do zdjęć :)))
  A kurs zaraz lecę ogladać ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. no przylaczam sie do poprzedniego komentarza....superancki prawietrzylatek to i super wychodzą skrapy!!:) buziaki dla niego!!:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...