• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Patrzę...

Takie luźne skojarzenia naszły mnie wczoraj wieczorem, gdy zobaczyłam próbnik kolorystyczny Artpiaskownicy... Naszły na tyle mocno, że spróbowałam przelać je na papier i słowem, i obrazem...Komentarze

 1. aaaaaa!!! cudo! cudne zdjęcie, motylki, podpis... REWELACJA!!! (o kolorkach nie wspomnę, bo jak każdy widzi mniamuśne są ;) )

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam takie klimaty, patrzę :) i zachwycam się

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki kochane, bardzo, bardzo...

  OdpowiedzUsuń
 4. mrrr...
  mam poczucie, ze mnie przejrzałaś :-D

  OdpowiedzUsuń