Panieneczka z okieneczka

czyli kartka w bordowych odcieniach, którą poczyniłam w niedzielny wieczór na specjalne zamówienie mojej Mamy. Miała to być karteczka z okazji imienin, słodka, w zdecydowanych kolorach i na dodatek z jakimś ładnym obrazeczkiem. Kiedy, już gotową, wręczyłam mamie - usłyszałam: "oooo, takiej ładnej to ja Pietruńci [Pietruńcia to siostra moje Mamy, dla której robiona była kartka:)] nie oddam. Sobie ją zostawię i postawię na półeczce." Czy słusznie?

Chyba coraz lepiej odnajduję się w tzw. "zewnętrznych wytycznych", powiem więcej - wielką frajdę sprawia mi ich łączenie. Ta kartka jest kartką z okienkiem na majowe wyzwanie kartkowe na Scrappassion,

kartką według mapki nr 7 na Scrapmapkach,

nooooo i było nie było spełnia wszystkie normy narzucone przez moją Mamę:)


Bardzo dziękuję Wam wszystkim za odwiedziny i tyle ciepłych oraz radosnych życzeń urodzinowych, które tu zastałam w sobotni wieczór! Obiecuję, że bedę kolorować nadal i zrobię to z wieeeelką przyjemnością.

6 komentarzy:

 1. Powiem tak - nie są w moim typie ani zdecydowane kolory ani obrazeczki tego typu, ale kartkę podziwiam! To połączenie dwóch wycinanek brzegowych w różnych kolorach, takich przesuniętych! Całość jest niesamowicie dopracowana i przemyślana, genialna. Robisz rewelacyjne kartki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka ładna i jaka sprytna !!!
  Dziewczynka jest w prawdziwym okienku !!!
  super!!

  OdpowiedzUsuń
 3. piekna toż to karteczka jest :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Babeczki, bardzo dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 5. Twoja mama juz wiedziala co mowi ;)) tez bym takiej nie oddala :))
  piekne kartki, kochana, robisz - takie z masa serducha :))

  :*

  OdpowiedzUsuń

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...

Copyright © SO COLORS , Blogger