• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Różowa delikatność by challenge 40 - sketch

Laptopowy kabelek mam pięknie przylutowany, oklejony i na dodatek odrutowany jakimś magicznym cusiem. Małż się na prawdę postarał, to widać:) Po dniu pod zdechłym psem nie został żaden namacalny ślad, więc chyba jest o.k.? Tak przynajmniej staram się myśleć, bo ogólnie rzecz biorąc - pogodna jestem z natury i złości nie pamiętam długo:)
Teraz pochwalę się jak to upiekłam aż trzy pieczenie przy jednym ogniu, a co!
Baaardzo spodobała mi się mapka w bieżącym wyzwaniu na Cupcake Craft Challenges, więc rozmyślałam sobie, pod co by tu ją podczepić? No i podczepiłam, pod ekspresowe wyzwanie na moim ulubionym Forum, którego temat brzmi: RÓŻOWA DELIKATNOŚĆ. Aaaaaaa że i adresatkę poczynionej karteczki też mam, to wszystko się cudnie w całość ułożyło i wygląda tak:

Z lewa...

Z prawa...

I zbliżenie na pękate kwiatuchy oraz sukienusię...

I jeszcze słodki środeczek...

Komentarze

 1. delikatnusie jak nic!!:) słodkie!!!:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. wyszla jak beza :))
  piękna

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaniemówiłam. Przepiękna jest po prostu!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. piękna! a sukieniusia miodzio:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest bardzo słodka, cukierkowa, ale też zwiewna, delikatna, gustowna.Zwykle, boję się przekroczenia tej subtelnej linii, między dziecięcym zachwytem a kiczem .Jak to zrobilaś,że jest cukierkowo a z klasą ? Pozwolisz, że wpednę jeszcze... z piętnaście razy pogapić się.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Wam, jesteście Kochane:)

  OdpowiedzUsuń
 7. This is gorgeous i love the little dress, a brilliant take on the sketch, thanks for joining us this week at ccc hugs pops x

  OdpowiedzUsuń
 8. Fantastic card, I love what you have done with the sketch and the papers, image and colours are all perfect. Thanks for playing along with us this week at CCC :) Donna x

  OdpowiedzUsuń
 9. Such a pretty card, I just love it. Thanks for joining us at CCC.

  Liza x

  OdpowiedzUsuń
 10. śliczności! nic dodać nic ująć :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wyższa Szkoła Jazdy!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Just Beautiful! Thanks for playing along at the CCC this week.

  OdpowiedzUsuń
 13. What a sweet card. Love the little dress and the flowers are lush. Thanks for joining the CCC this week. Hugs, Denise x

  OdpowiedzUsuń
 14. So sweet. A lovely card,thanks for taking part in this weeks CCC!
  Clairexx

  OdpowiedzUsuń
 15. This is stunning, gorgeous colors and such nicely decorated, on the inside to! :) Thanks for playing with us at CCC this week!

  Hugs Ida

  OdpowiedzUsuń
 16. LOVE THIS CARD!!! STUNNING!!!! janny

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...