• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

SM#8

i moja, luźna dość, interpretacja mapki Truskawkowego autorstwa.


Jest jeszcze jeden "brykowy" scrap. Jakiś czas temu liftowałyśmy pracę Luzmy. Przyznam, że to jest chyba to, co bardzo mi odpowiada - mocno energetyczne, ekspresywne scrapy - cóż, pomarzyć dobra rzecz... No, pozostaje jeszcze szkolenie warsztatu... Luzma scrapuje bosko, jak dla mnie i na pewno jeszcze wiele razy będą Ją podglądać...Na koniec, Prawietrzylatek, w ramach odwdzięczenia się za ciągłe Jego oscrapowywanie, poczynił portret mamy...

I nie wiem tylko, czy mam się śmiać, czy płakać?
I jeszcze jedno! Tylko do dzisiejszej północki można się ustawić w kolejce po tajemnicze cukiereczki u Luny

Komentarze

 1. Zdecydowanie śmiać się, ja widzę duży talent i konkurencję - myślę że w przyszłości na pewno szanownego Prawietrzylatka zaproszę do Złotych Rączek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. portret mamy wymiata :) widzę Cię tam z nagrzewnicą w dłoni, pewnie dlatego jesteś taka czerwona :D
  w Twoich scrapach uwielbiam to, że zawsze opowiadają jakąś bardzo pozytywną historię, a dokładność, z jaką docinasz papier... mrr

  OdpowiedzUsuń
 3. Mówisz, że to nagrzewnica? Ozłocę Cie, bo ja myślałam, że to ogon, noooo ale Ty się znasz;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brumbrumowe scrapy rewelacja, świetna dzieciowa kolorystyka.
  No a portret masz przesłodki :)
  Zapraszam do mnie do zabawy i po wyróżnienie.

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne LOsy,a ten pierwszy -miodzio- samochodziki są przesłodkie :)

  co do tego Twojego portretu - zawsze wiedziałam ze zdjecia kłamią - dzieci mają doskonały zmysł oddawania rzeczywistości na papierze :D

  :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Many jewelers have personnel links jewellery on staff that is able to create a unique piece of jewelry to your specifications, links of london bracelet sale and if there are no personnel that can accomplish this task, links of london charms sale they can order it specially made for you. Not only do you have links of london womens watches the option of making this piece exactly the way you want it links of london rings sale to look, but no one will have one exactly like it. links of london necklaces sale Unique diamond jewelry does not have to be gaudy, but many people think gaudy is gorgeous.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...