• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Coś nowego...

zapragnęłam poczynić jakiś czas temu. Okazja przyszła do mnie sama, zapukała i szepnęła zrrrróóóbbb....., no i zrobiłam. A ponieważ wiem, że do adresatki dotarła, pokażę...

Bardzo chciałam aby była to "kartka z duszą"... A, że o duszy kartkowej napisać trudno, posłużę się tekstem - cytatem, który był zaczynem do powstania kartki.

Wszyscyśmy sobie bliscy
Wszyscyśmy sobie braćmi
pod wiśnią rozkwitającą
[Issa]

Bardzo cieszę się, że mogłam ją zrobić..., a jeszcze bardziej cieszę się z tego, że mogłam ją podarować...

Komentarze

 1. cudna karteczka!
  to szczera prawda...każda chwila jest ważna...i ta dobra i ta mniej szczęśliwa...

  Wymiana mandal to kapitalny pomysł :) musimy tylko ustalić szczegóły
  już się cieszę!!!
  pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. baaaardzo fajna kartka mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jak Ty to robisz, że potrafisz poruszać się w tylu stylach i kolorach? teraz rozumiem już nazwę bloga, Brises koloruje :)
  kartka jest przepiękna. Delikatna i skromna i jednocześnie mocno zwracająca na siebie uwagę. A te zagięte rogi?? mistrzostwo świata!! kojarzą mi się ze spuszczonym wzrokiem japońskich kobiet, na którym kończy się ich uległość. Tak, ta kartka ma duszę

  OdpowiedzUsuń
 4. :)
  nie zdążyłam się jeszcze pochwalić na blogu tym cudem, które od Ciebie dostałam:)
  uściski!!!
  paczuszka zaskoczkowa w drodze

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...