Dobry rok...

Tak mocno się cieszę z tego, że jakiś czas temu pozbierałam do kupki wszelkie zdjęcia z dzieciństwa, które wspominam jako barwne i beztroskie... Mam teraz całkiem sporą ilość klimatycznych zdjęć ze mną oraz bratem w roli głównej. Te mniejsze znajdują miejsce w coraz grubszym albumie, te większe.... no właśnie, te większe odkładałam na potem. I oto nastało moje "potem":)

Uwielbiam te pozowane zdjęcia. Ciągle pamiętam niedzielne wyprawy do miejskiego fotografa. Nie cierpiałam tylko, gdy Mama ubierała nas w te same stylonowe komplety, bo wcale nie byliśmy bliźniakami...

Będzie to sentymentalny prezent dla mojego Brata, sprawię mu jeszcze jakieś ramki i kto wie? Być może ozdobi którąś ze ścian Jego "biura"? Na tym LO - niewiele jest ozdób. Starałam się, aby to zdjęcie było tu ozdobą główną i chyba mi się udało:)

Dzięki "złotorączkowaniu" dla Scrap.com.pl, pojawiły się kolejne papierowe kwiaty, tym razem białe. Cóż mogę o nich powiedzieć - są lekko sztywne ale to akurat mi odpowiada, gdyż świetnie nadają się jako kwiaty-bazy do moich "kudłatych" kwiatków puncherowych. Dają się ładnie potuszować zwykłą gąbką, więc swobodnie można dodawać im kolorów.

Jest tu jeszcze sporo błękitnego brokatu, zupełnie nie widocznego na zdjęciach, są moje ulubione bradsy i trochę akcentu glossy na motylim skrzydle...

Cieszę się, że mogłam "scrapnąć" właśnie to zdjęcie...

9 komentarzy:

 1. Fajny scrap! Klimatyczny! Też mam zdjęcia ze starszym bratem, na szczęście moja mamusia nie lubiła stylonów ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale Ty masz wyczucie!! wiesz kiedy powiedzieć dość i nie przesadzić z ozdobami! Dodatki są a nie przytłaczają zdjęcia...Poza tym ładne zestawienie kolorów - błękit kontrastuje ze zdjęciem i efekt rewelacyjny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny scrap, stonowane kolorki eksponują cudowne, pamiątkowe zdjęcie, które jest niezwykłe, piękne. Całość jest sentymentalna, lekka i cudowna!

  OdpowiedzUsuń
 4. Już widziałam gdzieś ten scrap. Może w scrap.com. Jestem pewna, bo długo na niego patrzyłam. Tak w nim niewiele, a tak wiele!!!Kompozycja zasługuje na głośne fanfary.A tam kompozycja...całość jest ideałem!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczny...
  delikatny i trochę staroświecki, tak pozytywnie staroświecki...bardzo mi się spodobała ta kartka z napisami wetknięta pod zdjęcie, super :)
  pozdrawiam i podziwiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo bardzo dziękuję za nagrodę :D :D Kartka w realu jest jeszcze piękniejsza i mogłam również w końcu zmacać jak robisz pudełeczka :) :) Elegancko i gustownie :) I niespodzianka śliczna :* Dziękuje :*

  OdpowiedzUsuń

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...

Copyright © SO COLORS , Blogger