• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Candy czyli cukierasy u Endiego

Czy już wiecie, że w Scrap.com.pl pojawiła się świeżutka dostawa nowych i cudnych ćwieków?
Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie
i na dodatek zapiszcie się na candy,
w którym można je wygrać:)

Cóż trzeba zrobić, by dostać słodką paczuszkę?

 1. Trzeba wejść na stronę sklepu www.scrap.com.pl i odszukać w sklepie dziwny produkt (który jest na tyle dziwny, że nie będziecie mieć wątpliwości).
 2. W opisie dziwnego produktu jest podane słowo, z którym należy ułożyć wierszyk. Za wierszyk uznajemy twór, który składa się przynajmniej z 2 wersów i 1 rymu. Jedna osoba może napisać tylko jeden wierszyk.
 3. Wierszyk należy wpisać tutaj, w komentarzach pod postem o Blog Candy, do środy (28.10.2009), do godz. 12:34.
 4. W środę popołudniem rozlosujemy zestaw ćwieków widocznych na zdjęciu wśród wszystkich, którzy zostawili komentarze z wierszykami
Zapraszam serdecznie!

Komentarze

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...