• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

My Creative Scrapbook - February Reveal

Raz jeszcze, na dobry początek miesiąca, nowa, lutowa odsłona kitów w My Creative Scrapbook:-)
It's time for another reveal at My Creative Scrapbook. February kits are released, please visit My Creative Scrapbook Kit Club site:-)


 


Limitowana Edycja kitu jest bardzo..... miłosna;-) Najnowsza kolekcja Basic Grey "True Love", o której marzyłam skrycie oglądając nowości z CHA 2013, tak szybko znalazła się w zasięgu moich rąk - niezwykłe uczucie!
Limited Edition Kit is..... full of love;-) The latest collection from Basic Grey - "True Love"!!! I secretly dreamed about this collection, watching the news from CHA 2013...  So quickly found itself within my hands - amazing feeling!

A teraz życzę spokojnej nocy, ja zmykam kurować moje obolałe gardło...
Dziękuję za wszystkie przemiłe komentarze, do zobaczenia niebawem...
Thanks for stopping by and your nice comments, see you soon...

Komentarze

 1. Niezwykle urokliwe LO, zwłaszcza pierwszy urzekł mnie od pierwszego wejrzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne prace, a LO po prostu aż kipi miłością :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię Twoje LO'sy. Właśnie wczoraj siedziałam dwie godziny studiując ich detale i kompozycję, albowiem postanowiłam popełnić zimowego LO'sa. Mam nadzieję, że nie obrazisz się za mocne inspiracje, zwłaszcza, że będę robić to ku potomności i dla potomstwa a nie dla mamony ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne prace:)
  Dużo zdrówka:)

  OdpowiedzUsuń
 5. zdrowia zyczę
  a kabosznki świetne :)
  pozdrawiam
  Ag

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...