Zamkniecie portalu Polki Scrapują

Cóż,  nie będę się rozpisywać:(
Jest mi przykro z tego powodu, że zamknięto dostęp do miejsca, które tworzyło wiele fantastycznych osób. Podobnie jak wszyscy, poświęciłam temu miejscu wolny czas i swoje serducho - zresztą, nie ja jedna. Przykro mi podwójnie dlatego, że nikt nie zapytał nikogo o zdanie i tak na prawdę cały zespół do dziś nie wie co się dzieje:(
Żeby było jasne - nikogo nie oceniam, ani nie obwiniam, bo jedynie osoba znająca powody miałaby do tego prawo. I Was proszę, powstrzymajcie się od złości.
Jako zespół,  postanowiłyśmy raz jeszcze podjąć wyzwanie i zbudować od przysłowiowego zera nowy portal dla Was i dla nas - i to jest nadzieja:D
Trzymajcie więc kciuki! Na moim pasku bocznym, nadal będzie wisiał obecny skład DT Polki Scrapują, na zachętę:D


22 komentarze:

 1. Aniu, masz całkowitą rację. Też nie oceniam sytuacji, chociaż jestem tym całym zajściem niemile zaskoczona. Jednocześnie gorąco Was dopinguję do dalszej pracy i czekam niecierpliwie na to nowe miejsce w sieci. Posyłam moc pozytywnej energii! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zszokowana tą decyzją... widziałam że coś jest nie tak od kilku dni na portalu, ale nie spodziewałam się że skończy się tak ostatecznie:(
  Mam nadzieję że uda się szybko uaktywnić nowy portal. Mam teraz trochę czasu, więc służę pomocą!
  Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Smutno ale trzymam kciuki za nowe miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie oceniam, ale żal - że tak bez jednego słowa wyjaśnienia i z zaskoczenia - niestety pozostaje... Mam nadzieję, że uda się stworzyć nowe, fantastyczne miejsce, w którym skrapujące Polki będą mogły się spotykać :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzeczywiście przykra sprawa.... ale Aniu -coś się chyba wydarzyło, skoro taka decyzja padła....
  Trzymam kciuki i za Agnieszkę i za Was - abyście stworzyły coś równie fajnego ;o))

  OdpowiedzUsuń
 6. ja tez próbowałam dostać się na portal i dopiero dzisiaj dowiedziałam się o przyczynach. Przykre, szczególnie to, ze włożyłyście w to tyle pracy i czasu, bo my? my prezentowałyśmy prace które i tak zostały na blogu. Zycze powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 7. jestem dobrej myśli, Mirabeel wyraźnie na swoim blogu napisała,że ma nadzieję wkrótce reaktywowac portal. może to wiec tylko chwilowe zawieszenie?

  ale nie zmienia to faktu,ze Wasze-Zespołu rozżalenie jest wielkie. Podzielam je zresztą, bo wiele pięknych twórczych wspomnień łączyło mnie ze SP...

  OdpowiedzUsuń
 8. czekam z niecierpliwością na to nowe miejsce :)) co tydzień czekałam na nowy temat kartek i ATC :)lubiłam to miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem z Wami i liczę że szybko Polki zostaną reaktywowane :) Trzymam za Was kciuki , bardzo polubiłam to miejsce:) i mam nadzieję że będziemy się mogły na nowym portalu spotkać

  OdpowiedzUsuń
 10. Aniu i mnie jest przykro niewyobrażalnie! Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, choćby z szacunku do Was - administratorek i do nas - użytkowniczek. Staram się nie oceniać, ale wydaje mi się, że z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji można znaleźć wyjście, takie, które nie zrani tylu osób. Ściskam, trzymam kciuki za Was i za nowe miejsce! Jakby trzeba było w czymś pomóc dajcie znać!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ayeeda ma świętą racją - uważam że parę ładnych słów na portalu żeby wyjaśnić sytuacje było by miło albo przynajmniej odejście z klasą ! Szkoda szkoda szkoda - nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy -)
  ale mam nadzieję , że portal "zmartwychwstanie" a my będziemy z Wami !!!!! bez dwóch zdań !!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Jako nowicjuszka w scrapowaniu, dopiero od dwóch miesięcy byłam na PS,ale to już mi wystarczyło, żeby się "uzależnić". Przykro, że tak nagle... W trakcie tylu świetnych wyzwań... Czekam z niecierpliwością na nowy przyczółek :)

  OdpowiedzUsuń
 13. to była dla mnie przykra wiadomość, bo nawet jeśli nie miałam czasu aby stanąć do wyzwania, to chętnie zaglądałam;
  nie znam szczegółów technicznych funkcjoowania portalu, więc nie mogę i nie chcę oceniać; jeśli ktoś powołuje się na trudną sytuację rodzinną, to nie mam prawa nie wierzyć, jednak dziwiłam się, że w tak licznym gronie nie ma osoby mogącej zastąpić Mirabel... przecież to było ważne miejsce dla wielu osób; nie przyszłoby mi do głowy, że o być lub nie być takiego miejsca może decydować jedna osoba...
  poczekam, bo widzę, że jest trochę osób, które mogą i chcą to miejsce przywrócic do życia...
  Aniu, pozdrawiam Cię serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń
 14. Tak szybko, jako zespół, stawiacie na tym kreskę...? Czy nie lepiej próbować się dogadać? I wcale nie twierdzę, że to jest łatwe ;-)

  OdpowiedzUsuń
 15. Agnieszko, wierz mi, nie stawiamy kreski:(

  OdpowiedzUsuń
 16. Normalnie nie wiem co mam powiedzieć,
  jest mi bardzo przykro i smutno. Nie często podejmowałam wyzwania ale bardzo lubiłam popodziwiać prace innych osób i zainspirować się.
  Mam wielką nadzieję, że uda stworzyć nowe takie miejsce. Życzę teko sobie i wszystkim twórczo zakręconym osobom.

  OdpowiedzUsuń
 17. Powodzenia w nowym miejscu :)
  Oby się Wam udało

  OdpowiedzUsuń
 18. hmmm, tak to już jest :( ale mam nadzieję, że nowe miejsce mile nas zaskoczy do twórczej pracy :) czekam z niecierpliwością, pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 19. szkoda, że zamknięto portal, nie często brałam udział w wyzwaniach, ale zaglądałam za każdym razem, gdy pojawiało się nowe i byłam na bieżąco..
  no cóż..
  życzę wytrwałości i cierpliwości w budowie nowego :)
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 20. Cieszde sie ze stworzycie nowe miejsce i trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 21. Oj dziewczyny...
  Na pewno znalazłaby się osoba będąca w stanie zastąpić Mirabeel tyle, że to jest kwestia czysto finansowa. Na stronie widnieje w tym momencie komunikat o tym, że należy uiścić opłatę. Zatem na pewno portal mógłby dalej istnieć ale pod warunkiem, że uczestnicy będą co miesiąc płacić za użytkowanie.

  OdpowiedzUsuń

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...

Copyright © SO COLORS , Blogger