Scrapujace Polki raz jeszcze!

W imieniu swoim oraz  Zespołu nieistniejącego już Portalu Polki Scrapują chciałabym wyrazić jak przykrym i smutnym był dla nas incydent związany z nagłym zamknięciem Portalu. Jest nam przykro i ogromnie żal utraconych danych, zdjęć, artykułów, dyskusji, komentarzy - wszystkiego tego, co wspólnie ze wspaniałymi Użytkownikami udało nam się stworzyć przez ponad rok działania Portalu. Nie jesteśmy w stanie przywrócić tego miejsca, tych danych, tych wspaniałych wydarzeń, emocji i zabaw, dlatego też cały nasz Zespół bez wahania przystąpił do tworzenia nowego portalu, w którym chcemy kontynuować naszą wspólną "polkową" przygodę, a z ogromnym wsparciem przyjaciół, sympatyków portalu, byłych członkiń Zespołu oraz wiernych, wspaniałych Użytkowników - nie było to trudne.
Administracja Portalu stworzyła nowe miejsce, które mamy nadzieję, będzie dla Was tak samo wspaniałe, bliskie sercu, ciepłe, inspirujące jak portal, którego już nie ma. Cały nasz Zespół, nasze pomysły na wyzwania, na funkcjonowanie Portalu ma teraz nowe miejsce w Internecie.
Serdecznie zapraszamy na Portal Scrapujące Polki - wierzymy, że poczujecie się w nim "jak w domu", choć może po małym remoncie, wierzymy, że stali bywalcy utraconego portalu szybko się zadomowią w nowym miejscu, a dla nowych osób będzie to ten kawałek sieci, który warto odwiedzać codziennie.
Chcemy zapewnić, że ani na chwilę nie przestałyśmy myśleć o tysiącach Użytkowników dla których zamknięcie portalu było szokiem i przykrością, to dla nich zwarłyśmy szeregi i z nową energią przystępujemy do działania! Incydent, który się zdarzył bardzo nas wzmocnił i zbliżył, wierzymy zatem, że i Wy pozostaniecie wierni Portalowi i ideom jakie nam przez ponad rok przyświecały -wzajemnym inspiracjom, przyjaźni i mobilizowaniu się nawzajem bez cienia rywalizacji w ciepłym, przyjaznym wszystkim miejscu.
Zapraszamy w nowe progi Portalu Wyzwaniowego Scrapujące Polki!!!

Przyłączycie się?

9 komentarzy:

 1. Jasne! Już tam lecę chłonąć wiedzę mistrzyń! :-D
  Pozdrawiam cieplutko
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję!
  Wielki szacunek dla Administratorek za niesamowite zwarcie szyków oraz poświęcenie energii i czasu dla stworzenia nowego miejsca dla scrapujących... Pozdrawiam i już lecę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam podziwiać Wasze prace :) Lecę na portal :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna wiadomość!!!
  Bardzo, bardzo się cieszę i oczywiście będę stałym bywalcem :) Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale bosko, cieszę się że wszystko się wyjaśniło ...

  OdpowiedzUsuń
 6. Twoje nowe prace są cudne :) Im mniej dodatków tym bardziej elegancka kartka przy takim papierze :) Jesteś mistrzynią w tworzeniu z papierów :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...

Copyright © SO COLORS , Blogger