Zamieszaj z nami Zdolnymi Rękami

Dziś chciałabym Was zaprosić w pewne miejsce:) A cóż to za miejsce? Ano Lubin. A co tam ciekawego będzie? I Ogólnopolskie Warsztaty Rękodzieła Artystycznego!


Niesamowici ludzie w ilości "nieprzyzwoicie" licznej! A każdy z nich wyjątkowy i utalentowany:) Powiem więcej - każdy z nich chętnie podzieli się swoją wiedzą:) Niektórych znacie, innych możecie poznać - zapraszam na oficjalny blog "Zdolne Ręce", na którym znajdziecie wszystkie sylwetki instruktorów oraz pełny harmonogram warsztatów.
Nie mogłabym przegapić takiej imprezy, więc będę tam i ja:) A co pokażę - przekonajcie się sami, serdecznie Was zapraszam:)I koniecznie nie zapomnijcie dzisiaj coś scrapnąć - w końcu dziś Dzień Scrapbookingu!
Pozdrowienia!

5 komentarzy:

 1. ojj, w moim rodzinnym mieście coś się w końcu dzieje, a mnie tam nie będzie ;(

  OdpowiedzUsuń
 2. Robię wszystko, aby móc się tam pojawić i zaczerpnąć trochę wiedzy i umiejętności od ekspertów. mam jedno pytanie do Ciebie. Będziesz prowadziła kurs patchworkowy, a tam jest napisane, że wymagana jest umiejętność szycia na maszynie. Pytanie brzmi: jak duże umiejętności trzeba posiadać? Umiem nawlec nitkę, przeszyć też coś-tam prosto i zygzakiem przeszyję, ale nie czuję się ani trochę średniozaawansowana w swych umiejętnościach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aggaw - prosty ścieg maszynowy - jest wystarczającą umiejętnością szycia maszynowego:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuje za odpowiedź. Mam nadzieję, że przy torebkach jest podobnie, bo właśnie zapisałam się na te warsztaty :-D Cieszę się jak prosie w deszcz! :-D

  OdpowiedzUsuń

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...

Copyright © SO COLORS , Blogger