• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza rocznica portalu Polki Scrapują

a na dodatek - Rocznicowy BLOG HOP!!!!!Z okazji rocznicy utworzenia portalu Polki-Scrapują, zapraszamy Was do świetnej zabawy! Już teraz możecie wziąć udział w naszym blog-hopie. Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody! 

Jeśli o naszej zabawie właśnie się dowiedziałaś - zapraszam Cię najpierw na portal Polki Scrapują. Tam poznasz wszystkie zasady i dowiesz się, co można wygrać oraz jak bardzo warto pobawić się z nami :)Jeśli już byłaś na portalu Polki Scrapują, a teraz bierzesz udział w naszym blog hopie i trafiłaś tu z bloga Anniko, to pewnie szukasz jakiegoś pytania:) 

Na moim blogu nie ma żadnego pytania do zebrania - nie musisz niczego zapisywać ani szukać odpowiedzi w Swej pamięci:) Po prostu skocz do następnego bloga, który jest blogiem Tusi i dobrze się baw!!!


Komentarze

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...