• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Żeby nie wyjść z wprawy

Takie dwie,

baaaardzo proste:)Jak już poszłam w tą stronę...

Dziękuję za wszystkie słowa pozostawione w komentarzach,
to miód na moje serce:)
Miłego wieczoru...Spróbuję, jeśli pamiętam skąd - to podlinkuję:)
Receptury dla ciekawych:)
Bazy kartkowe Anita's - kremowe, papiery: wizytówkowy- kremowy, Papermania "A Silent Night", "Home for Christmas", Dovecraft "Jolly Happy Christmas", stemple: Latarnia Morska "Wesołych Świąt", Inkadinkado "Festive Holiday", taśma dwustronnie klejąca, kryjący puder do embossingu Artemio - "Ivory", wstążka i sznureczki z ulubionej pasmanterii:)

Komentarze

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...