Kilka słów o tym, jak zostałam VIP-emHistoria o tym jak zostałam VIP-em jest w zasadzie dość prosta i raczej mało wyrafinowana :-)
Otóż jakiś czas temu, wspólnie z kilkoma cudnymi dziewczynami z Lemoncraft, rozmawiałyśmy o tym, że reprezentując tę markę z poziomu bardziej współpracownika niż projektanta, kompletnie odcinamy się od tworzenia; i, że brakuje nam miejsca, w którym mogłybyśmy pokazać nadal drzemiący w nas potencjał twórczy ;-) Wymyśliłyśmy, że wspólnie przygotujemy jeden post na firmowym blogu, w którym damy upust naszej twórczości, a roboczo nazwałyśmy go odcinkiem VIP :-)


I tak właśnie powstał Very Inspirational Post, w skrócie VIP, w którym bawimy się kolorem różowym. Wybrałyśmy ten kolor wspólnie, zresztą nie mogło być inaczej, skoro w styczniu rozpoczęliśmy dla Was nowy cykl postów, przybliżających kolory, które pojawiają się na papierach Lemoncraft. Tym razem, opowiadamy na różowo właśnie   ---> Sprawdź, jeśli ten temat Cię zaciekawił :-)


W mojej różowo różowej kartce, królują kwiaty oraz motyle - czytaj: chciałam elegancko, a wyszło jak zawsze :-) Poza tym jest tu trochę koronki, błyskotek oraz brokatu. I duuuużo różowości... I papiery z kolekcji Fresh Summer :-)
Gdybyście chcieli pokleić coś na różowo, możecie się przyłączyć, będzie mi ogromnie miło, że nie tylko ja tak "poróżowiłam" :-D A na dodatek, też możecie zostać VIP-em :-)
Wszystkie szczegóły ------> TUTAJ


To było jak terapia po długim czasie marazmu... Nie myślałam nigdy w tych kategoriach ale powiem Wam - dobrze jest móc wrócić do kartkowania :-) I dobrze jest, kiedy ma się do czego wrócić :-)

Serdecznie Was pozdrawiam!
Materiałoznawstwo dla ciekawych co i z czym :-)

15 komentarzy:

 1. piękności, brakuje mi Twojego tworzenia stanowczo, jestem włąścicielką jednej Twojej kartki i trzymam ją w specjalnym pudełku! :) Idę zostać VIPem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu, Twoje kartki są cudowne!!! Podziwiam od dawna:) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny pomysł, piękna praca, piękne papiery. :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczności!!
  Uwielbiam różowy kolor :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Agnieszko :-) Może więc zostaniesz VIP-em? Zapraszam :-)

   Usuń
 5. Piękna kartka i dobrze, że wyszła jak zawsze :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kartka - oczywiście - cudo! W kwestii powrotów... Taka historia z 2016 bodajże. To był moment, szybka decyzja - żegnam się z cardmaking'iem! Dlaczego? Postanowiłam nauczyć się szyć, a co za tym idzie kupić maszynę! Wyprzedała wszystko, co kolekcjonowałam latami w mojej kartkowej pasji. WSZYSTKO. No bo nie chciałam bylejakiej maszyny tylko od razu coś extra. Sprzedałam wszystko, zakupiłam wymarzony sprzęt. Zaczęłam szyć, nawet super mi szło. Szyłam głównie ciuchy dla synka. Minęły trzy miesiące. Tyle wytrzymałam. Maszyna została, korzystam z niej jak najbardziej, ale zaczął się proces zaopatrywania w produkty do kartek! Musiałam mieć WSZYSTKO spowrotem! A najlepiej jeszcze więcej! ❤ Jak ja wytrzymałam te 3 miesiące! Bezczelnie zdradziłam jedną pasję dla innej! 😉😁 Ale powróciłam na właściwe tory z tęsknotą i utwierdzeniem, że nigdy więcej takich skoków w bok! 😂😉😊

  OdpowiedzUsuń

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...

Copyright © SO COLORS , Blogger