Letnia zabawa wymiankowa

Witajcie,
Dziś pragnę zaprosić Was wszystkich 
do wspólnej zabawy na blogu Artimeno, czyli 

Letniej Zabawy Wymiankowej!

 

Ogólne Zasady ZABAWY WYMIANKOWEJ:

  1. Zabawa trwa od 15 sierpnia do 15 września – publikacja prac wymiankowych na blogu: 21 września.
  2. Przedmiotem wymiany są – zakładki do książek – forma tradycyjna, maksymalne wymiary długości do 15 cm, temat i technika dowolna. Można wykonać identyczne prace lub każdą inną.
  3. Zabawa polegać będzie na wymianie „każdy z każdym” w grupach 7 osobowych.
  4. Każdy, kto chce wziąć udział w Zabawie Wymiankowej, zgłasza chęć uczestnictwa w komentarzach pod tym postem. Czas na zgłaszanie – do 30 sierpnia / czyli 2 tygodnie/.
  5. Na blogu będziemy podawać ilość grup, jak i osoby w grupie. Grupy będą tworzone w kolejności wpisywania się. Co każde 7 osób otwiera się nowa grupa. Wniosek stąd taki, że każdy, kto zgłosi chęć uczestnictwa w zabawie wykona 6 zakładek. Wymieniamy się wśród swojej grupy i można należeć tylko do jednej . 
  6. Miło nam będzie, jeśli zechcecie umieścić banerek i informacje o zabawie na swoich blogach /podając linka do tego posta/.
  7. Czas na wykonanie zakładek to 2 tygodnie. Osoby które zapiszą się jako pierwsze, mogą od razu wziąć się do pracy :-). Ostateczny termin wysłania zakładek do 15 września /można wysyłać wcześniej, ale nie później niż 15 września/.
  8. Zakładki koniecznie muszą być podpisane!. Może to być nick lub adres bloga, itp.
  9. Publikacja wszystkich zakładek na blogu Artimeno nastąpi 21 września. Prosimy, by również do tego czasu nie publikować zdjęć na swoich blogach – będzie to miła niespodzianka, kiedy otworzymy przesyłkę. 

Wszelkie dodatkowe informacje organizacyjne oraz miejsce na zapisy znajdziecie na blogu Artimeno -------> KLIK

Serdecznie zapraszam do Zabawy!

 

 

1 komentarz:

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...

Copyright © SO COLORS , Blogger