• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Mocno kolorowo dla Goscrap - cz. I

Miło mi jest powiedzieć, a raczej napisać, że od wczoraj jestem weekendowym gościem na blogu polskiej firmy GOscrap.
W związku z tym, miałam niewątpliwa przyjemność przygotować kilka prac z papierów GOscrap, które były idealną bombą kolorystyczną w tym jakże szarym okresie.


Papiery GOscrap, mają w sobie tę soczystość kolorów, którą lubię najbardziej :-) Patrząc na arkusze z kolekcji polish folk, retro chillout czy i love summer, a w szczególności na ciekawe elementy do samodzielnego wycięcia – pomyślałam, że zmiksuję je wszystkie i przygotuję coś…. użytecznego:-)Mój wybór padł na kalendarze. Pełne radosnych kolorów oraz ciekawych połączeń…
 Mam nadzieję, że i Wam przypadną do gustu :-)

Ciepło pozdrawiam,

Komentarze

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...