• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Wyzwanie #15

Tak się składa, że ostatnimi czasy głównie Was gdzieś zapraszam:) Dziś też nie będzie inaczej.
Dziś zapraszam Was do udziału w #15 wyzwaniu Scrap.com.pl, w którym próbujemy przypomnieć zimie, że jest grudzień i choć trochę śniegu mogłaby nam dać na Święta:)

Przygotowałam ośnieżoną zawieszkę, na której dodatkowym elementem ozdobnym jest znaleziona w lesie szyszka, którą Miłosz bardzo chciał zabrać do domu:)


Nawiasową bazę albumową okleiłam [przy pomocy Glossy Accents] papierem "Śnieżna zamieć" z kolekcji "Zimowa bajka" Latarni Morskiej, a następnie "ośnieżyłam" brzegi przy pomocy embossingu na gorąco.


Dodałam kilka śniegowych płatków, sypnęłam brokatem i srebrem, tu i ówdzie nałożyłam trochę prawdziwego śniegu i gotowe:) A Miłosz.... przeszczęśliwy!
To jak? Przyłączycie się?

Serdecznie zapraszam!
I jeszcze wyniki losowania:)

A 30 komentarz na leży do:


Serdecznie gratuluję, a Scrapowe Sosasowisko poproszę o adres wysyłkowy na: brises@wp.pl


Komentarze

 1. przyłączam się do przywoływania śniegu :) zawieszka śliczna!

  czekam z niecierpliwością na ogłoszenie choinkowego zwycięzcy :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna zawieszka, super ją ośnieżyłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawieszka świetna! A Miłosz, rzeczywiście przeszczęśliwy. A nawet nie wiesz jaka ja jestem szczęśliwa, ze wylosowałam Twoją choinkę!!! Coś czuję, że to będą udane Święta :)

  OdpowiedzUsuń
 4. super kolorki, wykonanie i pomysł..jestem zachwycona pracami..

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...