• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Kilka nowych kolorów

Tak, tak tak! Zacieram rączki i uśmiecham się od ucha do ucha:D
Kolekcja tuszy marki Latarnia Morska powiększyła się od dziś o kilka nowych, fantastycznie kolorowych odcieni. I zapewniam Was, jest w czym wybierać! 

Dla mnie to wspaniała nowina, a dla Was? 
Dlatego z przyjemnością donoszę, że tradycyjnie, na blogu Inspiracje Scrap.com.pl, od dziś do 20 kwietnia, można łapać szczęście czyli zapisywać się na słodkie, megakolorowe candy!

Wystarczy kliknąć w obrazek, by przenieść się we właściwe miejsce:) Zapraszam!

Komentarze

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...