• HANDMADE
  Zobacz co i jak tworzę! Moją pasją są kartki okolicznościowe oraz inne rękodzieło wykonane z papieru, serdecznie zapraszam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • DIY/TUTORIALE
  Chcesz rękodzielniczyć ze mną? Marzy Ci się małe "handmade" w domowym zaciszu ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co dla Ciebie mam!
  ZOBACZ TERAZ!
 • ROZMOWY
  Zapraszam Cię do mojego świata pełnego przemyśleń o książkach i rękodzielniczym życiu. Chętnie poznam też Twój punkt widzenia - nie zapomnij zostawić komentarza!
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, jestem Ania. Prywatnie - żona, mama i przyjaciółka. Od zawsze zauroczona życiem oraz jego kolorami... Trochę zakręcona, trochę roztrzepana, bardziej niż trochę szczęśliwa... Rękodzielniczka z krwi i kości, komunikator społeczny z wykształcenia.

POMAGAM LUDZIOM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA...
CZYTAJ WIĘCEJ

Nad morzem

Nieeeeeeee, nie wybieram się na urlop.
Jeszcze nie.
Nad morze wybrała się moja ulubiona modelka - Tosia,
w zeszłym roku:)

Chciałam, żeby było radośnie, kwieciście i pogodnie...

Co przy użyciu dodatków ze Scrap.com.pl
okazuje się całkiem proste:)

Tym razem, na zdjęciach Tosia jest ze swoją mamą:)

A ja, ciepło Was pozdrawiam...
Receptury dla Ciekawych:)
Papier Basic Grey Lime Rickey "Lemon Drop", papier Collage Press Citrus Collection "Citrus Paisley", kwiatki Latarnia Morska "Hortensje i margerytki -zestaw biały" oraz "Zestaw radosny", kwiatki Prima Essentials Pastiche, perełki samoprzylepne Prima Centers żółte i brzoskwiniowe, ćwieki Latrania Morska "Kryształki okrągłe pomarańczowe", kartki do journalingu Webster's Pages "Original journaling cards", notesik papierów do journalingu Making Memories "Noteworthy Delaney", tusz pigmentowy Latarnia Morska "Limonka" oraz "Fuksja", stemple gumowe Latarnia Morska - motyle monarchy.

Komentarze

Prześlij komentarz

Miło mi jest, gdy zostawisz dobre słowo...